Lista produktów marki Climbing Technology

BLOCZEK CLIMBING TECHNOLOGY ORBITER M
Nieduży, ale niezwykle poręczny bloczek, który okaże się nieoceniony w wielu zastosowaniach. Idealny do wciągania i opuszczania lżejszych rzeczy. Zastosowanie ruchomych okładek pozwala łatwo zainstalować w nim linę. Dobrze sprawdzi się jako jeden z elementów układów linowych.
71,00 zł
71,00 zł szt.
CZEKAN CLIMBING TECHNOLOGY AGILE 45 cm
Obecnie brak na stanie
Czekan skiturowy Climbing Technology Agile Ice Axe to doskonały przykład dopracowanego ekwipunku podporządkowanego jednemu celowi – maksymalnej redukcji wagi. Dla każdego miłośnika wypraw skiturowych lżejszy sprzęt przekłada się na szybsze tempo podchodzenia pod górę, dlatego każdy gram jest na wagę złota.
275,00 zł
275,00 zł szt.
CZEKAN CLIMBING TECHNOLOGY ALPIN TOUR 50 cm
Obecnie brak na stanie
JEDEN Z NAJPOPULARNIEJSZYCH CZEKANÓW TURYSTYCZNYCH DOSTĘPNYCH NA RYNKU
Climbing Technology Alpin Tour to czekan, który od wielu już sezonów podbija serca miłośników gór. Prosta i dopracowana w najmniejszych szczegółach konstrukcja gwarantuje wysoką wszechstronność i funkcjonalność.
279,00 zł
279,00 zł szt.
HAK CLIMBING TECHNOLOGY FIFI TOOL
Obecnie brak na stanie
Climbing Technology Fifi Tool to jeden z doskonale znanych elementów wyposażania każdego entuzjasty wspinaczki hakowej. Pozwala na wygodne tymczasowe wieszanie ławeczek w przelotach. Model ten został odpowiednio ukształtowany, aby zapewniał maksymalną ergonomię.
45,00 zł
45,00 zł szt.