Lonże

LONŻA CLIMBING TECHNOLOGY CLASSIC-K SLIDER
Lonża Climbing Technology Classic-K Slider została opracowana tak, by zminimalizować siłę działającą na użytkownika podczas upadku. Posiada również etykietę pozwalającą na bieżące kontrolowanie stanu lonży. Karabinki o dużym prześwicie i automatycznych zamkach Catch-Free gwarantują szybkie i sprawne przepinanie się między kolejnymi odcinkami. Karabinki posiadają gumowe zabezpieczenie Fixbar.
339,00 zł
339,00 zł szt.
LONŻA OCUN VIA FERRATA CAPTUR
Lonżą Ocun Captur przeznaczona jest na via ferraty, ale bez problemu skorzystasz z niej także w parkach linowych. Ten model pozwala na wygodne i łatwe przepinanie się pomiędzy punktami łączącymi liny rozwieszone na górskich drogach. W przypadku odpadnięcia lonża wyłapie je, co pozwoli uniknąć wielu groźnych urazów.
LONŻA STUBAI BASIC 3.0
Lonża na Via Ferraty BASIC 3.0 STUBAI to propozycja dla każdego miłośnika pokonywania dróg ubezpieczonych w stalowe linki i drabinki. Adrenalina podniesiona, serce mocniej bije, ale w środku możesz być spokojny- lonża zwiększy Twoje bezpieczeństwo na Via Ferratowych szlakach.
LONŻA STUBAI SUMMIT LIGHT Xi 1
Lonża na Via Ferraty SUMMIT LIGHT Xi 1 STUBAI to propozycja dla każdego miłośnika pokonywania dróg ubezpieczonych w stalowe linki i drabinki. Adrenalina podniesiona, serce mocniej bije, ale w środku możesz być spokojny- lonża zwiększy Twoje bezpieczeństwo na Via Ferratowych szlakach.
569,00 zł
569,00 zł szt.