Buty wspinaczkowe

BUTY WSPINACZKOWE OCUN JETT LU
Dostępny produkt z innymi opcjami
Buty wspinaczkowe Ocun Jett LU to model, na który warto zwrócić uwagę w przypadku planowania wielowyciągowego wspinania. łatwo można dopasować je do stopy za sprawą klasycznego wiązania po czubek palców. Świetne spełnią swoje zadanie na drogach wymagających technicznie.
389,00 zł
389,00 zł PARA
BUTY WSPINACZKOWE OCUN JETT QC
Buty wspinaczkowe Ocun Jett QC zostały zaprojektowane do wspinaczki sportowej, ale można zabrać je także na drogi wielowyciągowe oraz trening na panelu. Oferują one wygodną konstrukcję oraz odpowiednią wydajność. Charakteryzują się także lekką asymetrią, dzięki czemu można dopasować je do normalnych jak i szerszych stóp.
389,00 zł
389,00 zł PARA
BUTY WSPINACZKOWE OCUN STRIKE LU
Buty wspinaczkowe Ocun Strike LU to model wyposażony w nowoczesne rozwiązania zwiększające efektywność dojścia do topu. Są idealne zarówno dla początkujących, jak i obeznanych ze skałami łojantami, którzy poszukują kompromisu pomiędzy wygodą a optymalną sztywnością.
369,00 zł
369,00 zł para
BUTY WSPINACZKOWE OCUN STRIKE QC
Buty wspinaczkowe Ocun Strike QC to model, w którym możesz działać przez cały dzień dzięki specjalnie wyprofilowanej konstrukcji ograniczającej nadmierne przemęczenie stóp. Założysz je na panel, trening bulderowy lub drogę wielowyciągową.
369,00 zł
369,00 zł para