Lista produktów marki Wydawnictwo Sklepu Podróżnika

ALPEJSKIE CZTEROTYSIĘCZNIKI - Richard Goedeke
Obecnie brak na stanie
Książka zawiera opisy klasycznych dróg na wszystkie czterotysięczniki alpejskie. Autor nie ogranicza się do 91 szczytów figurujących na liście UIAA – w swojej książce uwzględnia także boczne, ale dość wyraziste wierzchołki, co daje imponującą liczbę 180 czterotysięczników.
59,00 zł
59,00 zł szt.
ALPEJSKIE TRZYTYSIĘCZNIKI, tom 1 - Richard Goedeke
Obecnie brak na stanie
Drogi wejściowe na poszczególne szczyty zostały w książce przedstawione krótko i treściwie. Każdy opis poprzedzony jest stabelaryzowanymi informacjami na temat trudności wejścia, przewyższenia, czasu potrzebnego do pokonania drogi, szczegółowych map, czyhających na trasie niebezpieczeństw oraz wrażeń, jakie przynosi góra swojemu zdobywcy.
54,00 zł
54,00 zł szt.
ALPEJSKIE TRZYTYSIĘCZNIKI, tom 3 - Richard Goedeke
Przed Państwem trzeci tom przewodnika po alpejskich trzytysięcznikach. Góry tu opisane leżą na zachodnim, a więc najdalszym z naszego punktu widzenia, krańcu Alp, co jednak wcale nie znaczy, że nie warto w nie się wybrać. Znajdziemy tu bowiem opisy niektórych z najciekawszych dróg normalnych w Alpach – tych najtrudniejszych, jak droga na Les Drus w masywie Mont Blanc i tych najdzikszych, jakie możemy jeszcze znaleźć w Alpach Delfinackich.
54,00 zł
54,00 zł szt.
ALPY - Dariusz Tkaczyk, Jan Babicz
Obecnie brak na stanie

Nakład wyczerpany
Książka jest adresowana do szerokiego kręgu odbiorców i obejmuje swym zasięgiem niemal cały obszar Alp. Wśród 82 tras znajdują się wielodniowe przejścia turystyczne i łatwiejsze drogi wspinaczkowe, spośród których mogą wybrać coś dla siebie zarówno przeciętni turyści, jak i osoby bardziej zaawansowane w wysokogórskim rzemiośle.
49,00 zł
49,00 zł szt.
ALPY AUSTRIACKIE, tom 1 - Kev Reynolds
Przewodniki znakomitego autora, Keva Reynoldsa. Tym razem poprowadzi on nas przez austriackie góry, dla Polaków najbliższą część Alp. Przewodnik składa się z dwóch tomów. Pierwszy obejmie Rätikon, Masyw Silvretty, Alpy Ötztalskie, Stubajskie i Zillertalskie, drugi: Alpy Kitzbühelskie, Kaisergebirge, Dachstein, Wysokie Taury i Karawanki.
49,00 zł
49,00 zł szt.
ALPY AUSTRIACKIE, tom 2 - Kev Reynolds
Obecnie brak na stanie
Przewodniki znakomitego autora, Keva Reynoldsa. Tym razem poprowadzi on nas przez austriackie góry, dla Polaków najbliższą część Alp. Przewodnik składa się z dwóch tomów. Drugi opisuje trasy w następujących pasmach: Alpy Kitzbuehelskie, Kaisergebirge, Masyw Dachsteinu, Wysokie Taury i Karawanki.
55,00 zł
55,00 zł szt.
ALPY SZWAJCARSKIE - Jan Babicz
Jest to drugie wydanie przewodnika. Zawiera opisy zarówno łatwych tras turystycznych, jak i dróg wspinaczkowych szwajcarskiej części Alp. Poprzedzone są one krótkim wprowadzeniem, ponadto na początku każdego rozdziału znaleźć można kilka ważnych informacji na temat między innymi noclegów w miejscowościach turystycznych czy schroniskach.
44,00 zł
44,00 zł szt.
ANDY - John Biggar
ierwszy taki przewodnik w języku polskim. Obejmuje swoim zasięgiem całe Andy, od łatwo dostępnych gór Sierra Nevada na północy kontynentu, przez słynną ekwadorską Aleję Wulkanów, wyniosłe szczyty w Cordillera Occidental i Andy Wysokie, po strzeliste iglice skalne i lądolody Patagonii.
69,00 zł
69,00 zł szt.